Regulamin Międzygminnego Konkursu Wokalnego „Śpiewamy dla Mamy”

# Tytuł Wersja Opis Rozmiar Odsłon Pobierz
Protokół Konkursowy 372.03 kb 254 Pobierz
Otwórz
Karta zgłoszenia 45.57 kb 179 Pobierz
Regulamin 193.05 kb 332 Pobierz
Otwórz

I.    Organizator:

Organizatorem Międzygminnego Konkursu Wokalnego „Śpiewamy dla Mamy” jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim.

II.    Cel:

1.    Wyłonienie uzdolnionych wokalnie dzieci oraz młodzieży.
2.    Propagowanie kultury muzycznej oraz walorów artystycznych.
3.    Promocja dziecięcej i młodzieżowej twórczości.
4.    Kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.
5.    Umacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne przeżywanie i uroczyste obchody Dnia Matki.


III.     Warunki uczestnictwa:

1.    W konkursie mogą wziąć udział soliści z Gmin: Sokołów Małopolski, Kamień, Raniżów, Trzebownisko, Czarna.
2.    Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dostarczenie karty zgłoszeniowej oraz załącznika nr 1 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pracy konkursowej za pośrednictwem tego samego adresu
3.    W przypadku prac, których wielkość pliku przekracza 30 MB prosimy przesyłać je przez bezpłatną stronę internetową www.wetransfer.com postępując następująco:
- w polu „Add your file” przesłać filmik z piosenką, kartą zgłoszenia, załącznikiem nr1,
- w polu ”Email to” wpisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w polu „Your email” wpisać swój e-mail
- w polu „Message” wpisać imię nazwisko uczestnika
4.    Uczestnicy konkursu nagrywają film na którym na żywo prezentują wybraną piosenkę w języku polskim o mamie wykorzystując do tego podkład muzyczny, własny akompaniament bądź śpiewając a cappella. Nagranie wykonywanej piosenki może być zrealizowane telefonem komórkowym lub innym dowolnym urządzeniem. Preferowana minimalna rozdzielczość filmu wynosi 1920x1080. Nadesłane nagrania powinny być w formatach plików filmowych takich jak: mp4 (najlepiej), avi, wmv. Nagranie powinno być zrealizowane w układzie panoramicznym (poziomym) w sposób statyczny, najlepiej przy użyciu statywu.
5.    Po otrzymaniu pliku konkursowego Organizator potwierdzi ten fakt. Nieuzyskanie odpowiedzi od Organizatora jest równoznaczne z nieotrzymaniem przez niego wiadomości i nieuczestniczeniem w konkursie.
6.    Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie www.mgoksir-sokolow.pl
7.    Uczestnicy którzy zajmą pierwsze miejsca w swoich kategoriach wezmą udział w głosowaniu internautów. Wykonania konkursowe tych uczestników zostaną dodane w postach na fanpage’u Organizatora w dniu 26.05.2020r. Każda osoba odwiedzająca fanpage Organizatora może zagłosować na wybrane przez siebie filmy konkursowe poprzez kliknięcie reakcji „Lubię to” lub „Super” pod filmem. Zwycięzcą konkursu będzie osoba, która otrzyma najwięcej rekcji pod swoim filmem w terminie 26.05.2020r. – 28.05.2020r. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną – Nagrodę Publiczności

IV.    Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do dzieci oraz młodzieży z Gmin: Sokołów Małopolski, Kamień, Raniżów, Trzebownisko, Czarna w IV kategoriach:

- KATEGORIA I :  dzieci w wieku przedszkolnym,
- KATEGORIA II:  dzieci z klas I-III,
- KATEGORIA III: dzieci i młodzież z klas IV-VIII,
- KATEGORIA IV: szkoła średnia.

W zależności od ilości chętnych organizator zastrzega sobie prawo do zmian w kategoriach konkursu wokalnego.

V.    Terminy:

1.    Kartę zgłoszeniową, załącznik nr 1 i nagrania należy wysłać do 24.05.2020r.
2.    Rozstrzygnięcie konkursu: 26.05.2020 r. Informacja o osobach nagrodzonych będzie dostępna na fanpage’u Organizatora oraz na stronie : www.mgoksir-sokolow.pl
3.    Głosowanie internautów odbędzie się od 26.05.2020r. do 28.05.2020r. Informacja o zwycięzcy upubliczniona będzie 29.05.2020r. na fanpage’u Organizatora oraz na stronie : www.mgoksir-sokolow.pl.

VI.     Jury i kryteria oceny:

1.    Uczestników będzie oceniać Jury powołane przez organizatora.
2.    Werdykt jury jest ostateczny.
3.    Jury Konkursu będzie oceniało: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, interpretację, walory głosowe oraz kulturę sceniczną.
4.    Za zajęcie miejsc od I do III w czterech kategoriach przewidziane jest przyznanie nagród oraz dyplomów.
5.    Zwycięzca I miejsca w każdej z kategorii weźmie udział w głosowaniu internautów, którzy wyłonią najlepszą prezentację.

VII.    Organizacja:

1.    Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie w czasie trwania konkursu.
2.    Zgłoszenie udziału w Konkursie jest jednocześnie z wyrażeniem zgody na postanowienia niniejszego regulaminu, zgody do przetwarzania danych osobowych w celu promocji Organizatora oraz zgody na wykorzystywanie wizerunku  uczestników konkursu do celów promocyjnych Organizatora.
3.    Opiekunowie zwycięzców Konkursu zobowiązani są do odebrania nagrody konkursowej po dokonaniu z przedstawicielem Organizatorów ustaleń co do miejsca, terminu i sposobu odbioru Nagrody.
4.    Opiekunowie Uczestników Konkursu wyrażają zgodę na publikację ich imienia oraz nazwiska na stronie internetowej www.mgoksir-sokolow.pl, na profilu Facebookowym https://www.facebook.com/mgoksir.sokolow/ oraz w zainteresowanych mediach.
5.    Organizator ma prawo do nieorganicznego w czasie zarządzania materiałem filmowym i wizerunkiem dziecka – ma prawo do jego powielania, upowszechniania, udostępniania w ramach swojej działalności.
6.    Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za działania osób trzecich lub usterki techniczne, uniemożliwiające wzięcie udziału w Konkursie przez jego Uczestników lub publiczność w drugim etapie konkursu.
7.    Organizator nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczane pod filmami oraz reakcje do postu – przede wszystkim te negatywne, nie związane z tematem, wulgarne i nieodpowiednie. Organizator zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy, które uzna za nieodpowiednie, obraźliwe lub wulgarne. Organizator ograniczy możliwość dodawania komentarzy, w przypadku gdy ich treść będzie nieodpowiednia.
8.    Pytania prosimy kierować na e-maila do p. Izabeli Piersiak instruktora wokalnego MGOKSiR w Sokołowie Młp. : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..