Serdecznie zapraszamy uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych pierwszego stopnia, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ognisk muzycznych a także uczestników zajęć pozaszkolnych prowadzonych przez instytucje kulturalne i placówki kształcenia pozaszkolnego do udziału w XXII Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej – online 2021/2022.

Preferowane prezentacje:

  • Utwory instrumentalne
  • Utwory wokalne
  • Utwory zespołowe

W poprzednich latach Konkurs odbywał się w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Tym razem zapraszamy do edycji w formie hybrydowej łączącej formę online z formą stacjonarną.

Konkurs odbędzie się w dwóch częściach:

  1. Eliminacje – polegające na ocenie prezentacji zamieszczonej przez uczestnika w ogólnodostępnej sieci internetowej
  2. Finał – polegający na ocenie prezentacji na żywo w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. W części finałowej uczestnicy wykonują ten sam repertuar, który został przesłany na eliminacje. Udział w finale gwarantuje zdobycie NAGRODY I, II, lub III STOPNIA.

Tak jak w poprzednich edycjach zadbamy o przyjazne Jury, profesjonalne przeprowadzenie imprezy i nagrody dla uczestników.

Wszystkie informacje o Konkursie będą zamieszczane na stronie internetowej pod adresem: https://muzyczna.com.pl/category/sokolowski-konkurs-kultury-muzycznej 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i do przesłania zgłoszenia za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeń pod adresem: https://forms.gle/rpRNVWHhA6p4rEfc6

Do pobrania:

Plakat---XXII-Sokoowski-Konkurs-Kultury-Muzycznej1